Haberler

Web Sitemizi Yeniledik
Müşteri memnuiyetini ön planda tutan anlayışıyla sürekli kendini geliştiren firmamız, tüketicilerin ihtiyaçlarını gözden geçirerek, çağın şartlarına uygun olarak yenilenmiş web sitesini devreye aldı. Teknolojik altyapısıyla birlikte içeriği de güncellenen web sitesi ile tüketiciler, aranılan bilgiye daha çabuk daha kolay ve ayrıntılı bir şekilde ulaşılabilecek.
Kurumsal çizgiler göz önüne alınarak yeni bir tasarım anlayışıyla baştan yapılandırılan yeni web sitesi, çeşitli görsellerle zenginleştirilerek daha kolay algılanabilir hale getirildi. Güçlü teknolojik altyapı ve değişen tasarım anlayışıyla birlikte içeriği de tamamen değiştirilen web sitesinde, tüm bilgiler titiz bir çalışma ile güncellendi. Daha zengin bir içerikle kullanıcıların hizmetine sunulan yeni web sitesi ihtiyaç ve tüketici önerileri doğrultusunda geliştirilmeye devam edilecek.
Online İşlemler Güçlendirildi
İçeriği yenilen ve üyelik sisteminin getirildiği online işlemler menüsü ile tüketiciler, geniş bir alanda doğrudan web sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Online işlemlerde abone numarası ile borç sorgulama, abone ve proje numarası öğrenme, abone durum sorgulama, tahmini fatura, eksik evrak ve gaz açma randevu sorgulama, önceki faturalara ulaşma işlemlerini kısa sürede yapılabilecek.
Yeni geliştirilen üyelik yöntemi ile de üye olan her abone, son fatura bilgilerini öğrenme, kimlik ve iletişim bilgilerini güncelleme, sayaç durum bilgisini sorgulama/ sözleşme sonlandırma işlemlerini web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek.
Yeni web sitemiz de, farklı cihazların farklı ekran çözünürlükleriyle, kullanıcı deneyiminde kayıp yaşanmadan mobil teknolojisine uyum sağlamasını amaçlayan ‘Responsive Design’ teknolojisi kullanılıyor. Buradaki ‘Responsive (duyarlı)’ kavramı, sitenin daha yüksek çözünürlüklü bir ekranda piksel kaybı yaşamadan çalışabilmesini sağlıyor. Aynı şekilde düşük çözünürlüğe sahip bir ekranda da sayfayı küçülterek kullanıcıyı zorlamadan, işlevselliği artırıyor.
Web sitemizden yapabilecekleriniz
  • Sözleşme durumu bilgisi
  • Sözleşme sonlandırma talebi
  • Eski faturaları görme
  • Borç sorgulama
  • Geçmiş faturaları görüntüleme
  • Ödeme noktaları
TOP